Korsan Taksi Hizmeti

Korsan Taksi Fiyatları Km Başı 7 TL

İstanbul içi ve Şehirler arası uygun fiyata güvenli ve hızlı yolculuk yapmak için doğru adresiniz Kar Taksi. Korsan taksi hizmetimizde açılış ücreti ve sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Gideceğiniz yerler 50km ve üstüyse mutlaka bizi arayın size özel sunacağımız fiyat teklifinden hemen faydalanın.

Korsan Taksi Fiyat Listesi 2023
Korsan Taksi Ücret tarifemiz sabittir ve ekstra hiç bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Şehir içi özel taşımacılık hizmetimizde köprü ve otoban gibi ödemeler fiyatlarımıza dahildir. Sadece İstanbul içi taşımalarımızda Avrasya tüneli kullanımı ekstra olarak yansıtılmaktadır.

Korsan Taksi km ücreti 2023 güncel fiyat : 7 TL
Bulunduğunuz yer ve gideceğiniz yerdeki km bilgisine göre siz de hızlıca korsan taksi ücretini hesaplayabilirsiniz. Şehirlerarası yolculuklarda mutlaka önceden yerinizi ayırtarak size özel fiyatlarımızdan yararlanın.

Korsan Taksi Fiyat Hesaplama
Tüm güncel fiyatlar için 7/24 bizi arayabilir ve müşteri temsilcilerimizden uygun fiyatlı korsan taksi ücreti bilgisini alabilirsiniz.

Korsan Taksi Ücret Telefon Numarası
Kar Korsan Taksi iletişim sayfasından ya da whatsapp hattımızdan 7 gün 24 saat güncel fiyatları öğrenebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Korsan Taksi Fiyat

Km başı 7 Tl ye olan uygun fiyatlarımızı kaçırmayın. Köprü ve Otoban ücreti ödemeyeceğinizi de unutmayın…