Korsan Taksi Hizmeti

beyoğlu korsan taksi

Beyoğlu Korsan Taksi

İçerik

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerinden biri de Beyoğlu’dur. Beyoğlu korsan taksi, Beyoğlu’ndan İstanbul’un başka bir ilçesine rahat ve konforlu bir biçimde yolculuk etmek isteyenlere ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Beyoğlu korsan taksinin önceliği müşterilerinin güvenli bir şekilde ulaşım hizmeti alması sonrasında da istenilen noktaya daha uygun fiyatlar ile hizmet almalarının sağlanmasıdır.

Beyoğlu korsan taksi gidilebilecek olan güzergâhların fiyat listesini önceden belirleyerek müşterilerinin bilgisine sunmaktadır. Böylelikle hem müşterilerine güven sağlayabilmekte hem de müşterilerinin gitmek istedikleri yerlerin fiyatlarını önceden bilmelerini sağlamaktadır.

beyoğlu korsan taksi, müşterilerinin rahat ve konforlu yolculuk yapmaları kadar, sağlığa uygun koşullarda yolculuk yapmalarını da oldukça önemsemektedir. Bu sebeple tüm araçlarının günlük temizlik ve bakımlarının yapılarak güne başlamalarına özen göstermektedir. Ayrıca tüm araçlarının gerekli muayene ve bakımlarının yapılmış olması konusunda son derece hassas davranmaktadır. Çünkü Beyoğlu korsan taksi için müşterilerinin güvenliği her şeyden önce gelmektedir.

beyoğlu korsan taksi
Beyoğlu Korsan Taksi

Beyoğlu korsan taksi ile nerelere yolculuk yapılabilir?

Beyoğlu korsan taksi ile müşterilerin isteğine bağlı olarak İstanbul’un tüm ilçelerine ulaşım imkânı sağlanmasının yanı sıra yine müşterilerin istekleri doğrultusunda şehirlerarası ulaşım hizmeti de sağlanmaktadır. Tren istasyonu, otogar, hava alanı gibi yerlere de ulaşım hizmeti gerçekleştirmektedir. Ayrıca Beyoğlu korsan taksi, yolculuğu sırasında köprü ve otoyol kullanacak olan müşterilerine köprü ve otoyol ücretlerini de ücrete dahil ederek bildirdiğinden müşteriler ayrıca bir ek ücret ödememektedir.

Hizmet Noktalarımız