Korsan Taksi Hizmeti

başakşehir korsan taksi

Başakşehir Korsan Taksi

İçerik

İstanbul’da en hızlı ve güvenli ulaşım hizmetini garanti eden Başakşehir korsan taksi, rahatlık ve uygun fiyat ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Oldukça lüks ve geniş araçlarıyla yolcularını varmak istedikleri noktalara en kısa sürede ulaştırmayı görev bilmektedir. Aynı zamanda ekonomik şartlarda ulaşım sağlamaktadır. Araçlarının temiz ve bakımlı olarak yolcularına ulaşmasını sağlamakta ve yolcularının sağlıklı koşullarda ulaşım hizmeti almasını sağlamaktadır.

Başakşehir korsan taksi müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu doğrultuda bakımlı, temiz, yeni model araçları ve şoförlük konusunda deneyimli, hoşgörü sahibi, yolcularına karşı son derece saygılı ve kibar personelleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca şehirlerarası uzun yolculuklar için bakımları yapılmamış ve her türlü donanıma sahip araçlarla hizmet vermektedir.

Başakşehir Korsan Taksi Hizmeti

Niçin Başakşehir korsan taksi tercih edilmeli?

Başakşehir korsan taksi her şeyden önce müşterilerine değer veren, onları yalnızca bir müşteri gibi görmeyip, güvenli ve memnun kalarak yolculuk yapmalarının bilinciyle hareket ederek hizmet vermektedir. Taşımakta oldukları yolcularına karşı sorumlulukları olduğunun farkında olarak hizmet veren bir ekiple çalışmaya özen göstermektedir.

Başakşehir korsan taksi, mesafe, saat fark etmeksizin günün ihtiyaç duyulabilecek olan her saatinde yolcularını istedikleri noktalara ulaştırmaktadır. Hem de müşterilerine hiçbir sürpriz ücret çıkarmadan bu işi yapmaya özen göstermektedir.

Başakşehir korsan taksi yolcuların önceden haber vermesi ile evcil hayvanlarında yolculuk yapabileceği araçlarını müşterilerine yönlendirerek, müşterilerinin evcil hayvanlarıyla birlikte yolculuk yapabilmesini sağlamaktadır.

Hizmet Noktalarımız